Vozač/ Dostavljač

MERMETA D.O.O.

O kompaniji:

Mermeta d.o.o. je mlada  kompanija koja se bavi uvozom i izradom nameštaja i uređenjem enterijera.

Posebnu pažnju pridajemo kvalitetu i dizajnu proizvoda. Ono što nas krasi je pozitivna energija našeg tima koji sa profesionalnošću pristupa svim zahtevima klijenta.

Za više informacija o našoj kompaniji molimo vas posetite  našu web stranicu http://www.mermeta.rs kao i naše stranice LinkedIn, Instagram, Facebook.

Ukoliko želite da budete deo naše dinamične ekipe koja neguje timski rad prijavite se na konkurs za poziciju

 Potrebni uslovi/zaduženja:

  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
  • Prevoz i utovar/istovar robe vozilom B kategorije
  • Sposobnost za rad u dinamičnom okruženju i u timu
  • Pažljivost i odgovornost u saobraćaju
  • Da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak i da nije osuđivan
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Poželjno je poznavanje grada Beograda

Od zaposlenog očekujemo:

·       Dobre organizacione sposobnosti

·       Pažljiv i pravilan odnos prema vozilu i poverenim pošiljkama

Nudimo:

·       Redovna primanja

·       Potrebne obuke i stručno usavršavanje

·       Mogućnost napredovanja

·       Redovna mesečna zarada