Mi nismo samo kompanija. Niti jednostavan sinonim za modu, kako mnogi misle. MI SMO PORODICA! Porodica ljudi koji su strastveni, posvećeni i inovativni.

Naši počeci vezani su za 1982. godinu. Od tada pa do danas za vas izrađujemo kolekcije u koje ugrađujemo svoju ljubav, strast i želju da vam omogućimo da budete drugačiji.

TIFFANY modeli slika su vašeg stava i ličnosti.

Napravljene u ograničenim serijama, od pažljivo odabranih i kvalitetnih materijala, naše kolekcije pomoći će vam da budete drugačiji i jedinstveni u svakoj prilici. Krojevi i boje modela prate trenutne svetske trendove, ali i senzibilitet, ritam i potrebe moderne poslovne žene i muškarca.

U toku godine plasiramo dve kolekcije, proleće – leto i jesen – zima, kao i nekoliko mini kolekcija – baznu i premium. Svaku od ovih njih dopunjuje i prateći program, odnosno kolekcija asesoara.

Vaše omiljene artikle TIFFANY brenda možete naći u preko 100 maloprodajnih objekata, na tržištima Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i Mađarske, kao i na našem web shop-u.

Strast prema modi, sloboda mišljenja i razmena ideja - je ono u šta verujemo. Ukoliko delite naša verovanja, želite da postanete deo našeg tima, individualno se razvijate i aplicirate za neku od pozicija u kompaniji TIFFANY  PRODUCTION, na pravom ste mestu!

Zbog povećanog obima posla kompanija "Tiffany Production d.o.o." raspisuje konkurs za radno mesto: Trgovac u Beogradu, tržni centar Galerija

Opis posla:

  • Primanje, izlaganje i prodaja robe
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima
  • Praćenje asortimana proizvoda
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Održavanje urednosti radnog prostora
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog
Uslovi:

  • Komunikativnost, inicijativa, entuzijazam
  • Izražene prodajne vještine i vještine prezentacije
  • Ljubaznost, pedantnost, preciznost i efikasnost u radu
  • Visok stepen samoinicijative i timska orijentacija
  • Etičan pristup radu, odgovornost i sistematičnost
  • Spremnost za rad u smenama
  • Osnovno znanje rada na računaru.
Zaposlenima nudimo:

  • Stimulativnu platu
  • Rad u uspešnom timu
  • Mogućnost napredovanja
  • Konstantna edukacija
Zainteresovani kandidati se za posao mogu javiti putem mail adrese.