Agent tehničke podrške bez radnog iskustva za program Moja prva plata

Gimme Food
Trenutno se prijavilo
20

Startupu sa lokacijom u Naučno-tehnološkom parku Beograd, potreban saradnik na poslovima tehničke podrške. Fokus rada na unosu podataka u aplikaciju, komunikaciji sa partnerima, ažuriranju promena u samoj aplikaciji kao i na kontroli kvaliteta softvera.

Poželjan je kandidat koji želi da se usavršava u oblasti informacionih tehnologija.  Odlična prilika za upoznavanje sa platformama, web portalima, mobilnim i web aplikacijama, kontrolom kvaliteta softvera i poslovanjem startup-a.

Osnovna zaduženja:
  • tehnička podrška postojećim i novim klijentima
  • upotreba alata u svrhu kontrole kvaliteta softvera (Postman i Code response)
  • koordinacija partnera i korisnika
  • ažuriranje podataka na samoj aplikaciji

Kandidat će takođe će imati prilike da se upozna sa načinom rada startup firme, počev od razrade ideje, preko osnivanja firme, izrade proizvoda, lansiranja proizvoda, skalpanje ugovora sa partenrima, praćenje zadovoljstva korisnika i finansiranja startup-a.

Nudimo:

  • Stručno usavršavanje u sektoru razvoja novih tehnologija kao i  na poslovima tehničke podrške i kontrole softvera
  • Službeni telefon i kompjuter

Ostali uslovi:

  • osoba mladja od 30 godina (zbog uslova programa Moja prva plata)
  • osoba bez radnog iskustva ili sa iskustvom kraćim od 6 meseci (zbog uslova programa Moja prva plata)
  • poznavanje engleskog jezika