KONTROLOR PUTNIH ISPRAVA U JAVNOM PREVOZU

PARTNERS&ORKA
  • 29.10.2021.
  • Verifikovan
Trenutno se prijavilo
0

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

·         Vrši neposrednu kontrolu korisnika – proveru validnosti voznih isprava;

·         Vrši kontrolu naplate prevoza od strane voznog osoblja;

·         Vrši izdavanje i naplatu posebnih karata u vozilu;

·         Vrši izdavanje zapisnika u vozilu;

·         Vrši izdavanje kopije Prekršajnog naloga;

·         Vrši prikupljanje podataka o neispravnim validatorima i prosleđuje informacije servisu

Nudi se:

·         Ugovor o radu sa prijavom od prvog dana

·         Osmočasovno radno vreme

·         Rad vikendom se dodatno plaća

·         Prevoz se uplaćuje na personalizovanu A1 karticu zaposlenog

Uslovi :

·         NK-SSS

·         Da kandidat nije krivično osuđivan i da se protiv njega ne vodi krivični postupak

Kandidati prijave mogu poslati na mejl: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili sa mogu direktno javiti na telefone: 0641260055, 0113614178

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.