Kuvar

Vinarija Kovačević
  • 30.10.2021.
  • Verifikovan
Trenutno se prijavilo
1

GradIrig, Novi Sad
Opis posla
  • Priprema toplih i hladnih jela prema utvrđenim normativima
  • Davanje predloga za uvođenje novih jela i recepata
  • Planira nabavku sa Šefom smene u kuhinji
  • Vrši popis namirnica
  • Odgovoran je za čistoću kuhinje
Radno iskustvo
  • Minimum 6 meseci iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Prednost iskustvo rada u renomiranim restoranima
  • Poželjno iskustvo rada na roštilju
Profil kandidata
  • Želja za učenjem i usavršavanjem
  • Spremnost na rad u brzom i dinamičnom okruženju
Nudimo
  • Obezbeđen prevoz za zaposlene iz Iriga i Novog Sada
  • Stimulativni radni uslovi
  • Mogućnost za učenje i razvoj
  • Da budete deo stručnog i skladnog tima
  • Prijatno radno okruženje
  • Obezbeđen topli obrok
Napomena

Ukoliko ste zainteresovani za posao i ispunjavate gore navedene uslove kontaktirajte na broj telefona ili pošaljite nam Vašu prijavu, proces selekcije je u toku.

Prijave preko portala ili na broj 062/534-001