Koordinator Media Skills akademije

HR Bulevar d.o.o

(Novi Beograd)

Opis posla:

-Potrebni su studenti koji pohađaju master menadžmenta i organizacije na FON-u ili diplomci na FON-u, ICT-u, Ekonomskog

-Organizovanje baze podataka I newsletter programa

-Organizovanje i dogovaranje sastanaka, seminara, obuka

-Pisanje službenih mejlova i održavanje komunikacije sa klijentima, njihovo informisanje o uslugama

-Priprema službenih pisama, prezentacija i izveštaja

-Interna i eksterna komunikacija sa klijentima

-Prisustvo sastancima sa višim rukovodstvom po potrebi

-Vođenje evidencije i izveštaja realizovanih projekata

-Vođenje društvenih mreža

-Fotografisanje događaja i pisanje objava

-Organizovanje webinara, seminara i kompletno vođenje Media Skills akademije

Uslovi rada:

-Posedovanje komunikacionih veština

-Profesionalan i prijatan nivo komunikacije

-Srdačnost i pozitivna usmerenost ka klijentima

-Odlično poznavanje engleskog jezika

-Dobre organizacione veštine

-Poznavanje najsavremenijih oblika komunikacije na računaru i neophodnih programa za izradu prezentacija i oglasnih rešenja

-Radno vreme: 5h dnevno, 5 radnih dana u nedelji (dodatno su plaćeni prekovremeni sati)

-Postoji mogućnost stalnog zaposlenja

-Zarada: 350 rsd/h

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001655

Email-om:

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs