Agent prodaje u call centru

DIGITAL AZUT
  • Verifikovan

Kompanija Digital Azut d.o.o. kao jedna od vodećih

marketinških kuća u domenu telemarketinga na

području Srbije i regiona, a usled povećanog obima

posla i novih projekata, traži nove ambiciozne ljude za

poziciju:

NUDIMO VAM:

· Fiksnu neto zaradu od 70.000 - 120.000 rsd uz mogućnost bonusa
· Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi
· Obezbeđen ručak od strane firme
· Radno vreme 8-16h radnim danima
· Dinamičan i kreativan posao, timski rad
· Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade
· Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru
· Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 rsd
· Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno radno okruženje;

OPIS POSLA:

· Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
· Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
· Vođenje evidencije u CRM-u
· Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

PROFIL KANDIDATA:

· Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
· Komunikativan i dobar pregovarač
· Poznavanje osnovnog rada na računaru
· Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
· Organizovan I orjentisan ka postizanju vrhunskih rezultata

Posao se obavlja iz kancelarije na adresi Makenzijeva 53.

Želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji?

Javi nam se I budi deo naše kompanije koja već dugi

niz godina godina uspešno posluje.  Očekujemo tvoju