Žena za održavanje poslovnog prostora

MI.KO.Trade d.o.o.
  • Verifikovan

Potrebna  žena za održavanje poslovnog prostora na Novom Beogradu, Bulevar Mihajla Pupina
Opis posla:
1.    Čišćenje zajedničkog dela (ulaz, stepeništa, liftovi, lift lobiji).
2.    Čišćenje zajedničkih sanitarnih blokova (pločice, ogledalo, umivaonik, slavina, toaleti u kompletu) i dopuna potrošnog materijala
3.    Čišćenje unutrašnjosti i spoljašnjosti putničkih i auto liftova (pod, stranice, rukohvat, ogledalo, komandna tabla).
4.    Prikupljanje i izbacivanje otpada iz zajedničkih delova zgrade (toaleti).
5.    Održavanje higijene ispred objekta
6.    Održavanje čistoće neposredno ispred ulaza u objekat (podest, stepenište, ograda).
7.    Zalivanje saksijskih biljaka (ukoliko ih ima).
8.    Pranje staklenih površina na ulazu u objekat (vrata, stakleni portali ili prozori, nadstrešnice, ograde).
9.    Čišćenje tehničkih prostorija.
Uslovi: minimum 2 godine iskustva
Radno vreme:7h 6 dana nedeljno: prva smena 07:00h-14:00h; druga smena:14:00h-21:00h; subota:08:00h-15:00h
Početna plata: 50.000-55.000 rsd.
Kontakt osoba: Nikola office Azzaro 062/214908