Rezultati pretrage

Pronađeno 69 oglasa
Sortiraj po:

Operater online prodaje

BRANDS COLLECTION

OPERATER ONLINE PRODAJE - SUBOTICA OPIS POSLA: Upoznavanje sa asortimanom, karakteristikama i opisom svih artikala; Primanje i obrada porudžbina; Praćenje kretanja pošiljaka; Odgovornost za ceo proces kupovine, od primanja porudžbine do isporu

Komercijalista

Biroexpert d.o.o.

Opis posla: prodaja preko telefona i na terenu usluga i proizvoda Uslovi rada i ostali: najmanje IV nivo kvalifikacije bez obzira na zanimanje; osnovno poznavanje rada na računaru; poželjno je radno iskustvo; najmanje 6 meseci na evidenciji NS

DOSTAVLjAČ - Wolt, Glovo (m/ž)

PARTNERS&ORKA

Potrebni dostavljači hrane! m/ž;Opis posla: · Isporuka proizvoda iz asortimana; · Pružanje potrebnih informacija kupcima prilikom isporuke;Nudimo: · Fleksibilno radno vreme · Full time job ili part time j

Agent prodaje u call centru (srpski jezik) – m/ž

Agent prodaje u call centru (srpski jezik) – m/ž;Opis posla: U potrazi smo za ambicioznim ljudima koji će se pridružiti perspektivnom timu. Zaduženja:Komunikacija sa klijentima – pozivanje i primanje dolaznih poziva

ASISTENT MENADŽERA M/Ž

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Beograda, vodeći brend kada je reč o torbama, prtljagu i modnom priboru, usled zakupa oglasnog prostora, potražuje kandidate za poziciju:

Prodavačica/prodavac

Streto doo

Potrebna prodavačica/prodavac u gift shopu Poklon Korpe Portobello na Novom Beogradu. Ukoliko ste posvećeni poslu, kreativni i motivisani da radite u kolektivu pošaljite Vaš CV elektronskim putem na stretoinfo@gmail.com. Prethodno radno iskustvo nije

Terenski komercijalista

Restart Enterprise d.o.o.

Naš klijent je domaća kompanija koja se bavu distribucijom i prodajom smrznutih proizvoda i jedan jer od vodećih distributivnih centara u našoj zemlji. Trenutno je u potrazi za Terenskim komerciajlistima za Kraljevo. Pozicija: Terenski komercija

Prodavac u pet shopu

gupi pet shop

Potreban radnik - radnica za rad u pet shopu.Radnja se bavi prodajom živih kućnih ljubimaca i pratećom opremom za njih.Zato molimo da se javljaju samo osobe koje vole životinje. Poželjno predhodno iskustvo u trgovini i elementarno znanje sa račun

Rukovodilac salona nameštaja

Dallas for home d.o.o.

Radno iskustvo - više od 3 meseca Rad u smenama, na neodređeno Srednja škola IV stepen Kontakt osoba: Mehmed Sokolović Kontakt telefon : 062/255525 E-mail: maloprodaja.dallas@gmail.com Uslovi rada i ostali uslovi: radno iskustvo n

Pekač

PEKARIJUM

Usled otvaranja novih objekata, pekari PEKARIJUM potrebni su radnici za rad na sledećim pozicijama: PRODAVAC PICA MAJSTOR PEKAČ Prethodno iskustvo je poželjno, ali nije neophodno. Početna zarada iznosi 50.000 din. Postoji mogućnost napredovanja