Rezultati pretrage

Pronađeno 34 oglasa
Sortiraj po:

DOSTAVLJAČ ROBE

PARTNERS&ORKA

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta firmu iz Beograda kompaniju koja u sklopu logistike poseduje vozni park uz pomoć koga se dostavljaju proizvodi do naših zadovoljnih kupaca širom Srbije, radi z

Referent logistike

Farmina Pet Foods

Opis posla: Komunicira sa kupcima korespodencija sa klijentima, procesuiranje i realizacija naloga korespodencija sa špediterima u zemlji i inostranstvu organizuje međunarodni transport robe organizuje adekvatne isporuke do kupca i vodi računa o

Vozač-paker

STARI VOCNJAK DOO

Preduzeću Stari vocnjak doo potrebno pojačanje u timu.Potreban radnik za pakovanje i razvoz voća i povrća. Dobri uslovi rada.Da poseduje vozačku dozvolu najmanje kategorije B i vozačko iskustvo ,komunikativan, spreman za napredovanje. Kontakt oso

Terenski komercijalista

Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta koji posluje 27 godina, svojim inovativnim i modernim načinom poslovanja, prilagođenu izazovima današnjice koja pored svojih brendova, asortimanski

Kurir / Dostavljač

City Express

Firmi City Express potrebni dostavljači / kuriri na području grada Užica i Pančeva City Express doo predstavlja lidera za dostavu pošiljaka po principu „od vrata do vrata za 24 sata“ na celoj teritoriji Srbije Prijavite se klikom na dugme "Prij

Firmi City Express potrebni dostavljači / kuriri na području grada Užica i Pančeva City Express doo predstavlja lidera za dostavu pošiljaka po principu „od vrata do vrata za 24 sata“ na celoj teritoriji Srbije Prijavite se klikom na dugme "

Viljuškarista

SCB DOO

Zadaci radnog mesta: Utovar i istovar robe viljuškarom Uslovi za kandidate: Obavezan položen ispit za viljuškaristu Minimum II ili III SSS; Minimum dve godine iskustva Vozačka dozvola “B” kategorije da kandidat nije osudjivan PRO

Vozač

RDT SWISSLION TAKOVO

Potreban vožač. Uslov: potrebno je da kandidat poseduje CPC karticu; vozačka dozovola c kategorije; radno iskustvo više od 6 meseci;

VOZAČ B KATEGORIJE

Miloš Miletić PR

Autoprevoznička kompanija " MILETIĆ " ZAPOŠLJAVA! Vozača B kategorije za rad u lokalu - Beogradu.

Vozač- dostavljač

Pekara Kljuc

Potreban vozač-dostavljač za rad u pekari na Novom Beogradu. Nudimo siguran i tabilan posao kao i stalni radni odnos. Trazimo odgovornu i pouzdanu osobu.